1862 גלגלי הכרכרה מקרקשים על אבני ריצוף עתיקות ונעצרים בחריקה מול דלת כבדה מקושטת בפיתוחי אבן מורכבים אשר מעליה מתנוסס תבליט מעוגל עם הכיתוב "HOUSE OF WORTH" . הרוכב פותח את דלת הכרכרה לאשה מפודרת בסומק ורדרד ושמלת קצפות ממשי שנצבע בסגול עמוק יקר עם סרטי סאטן אדומים . זהו עידן הקיסרות והיא ממהרת להכנס בשערי בית אופנת ההוט קוטור הפריזאי שמרוכל בכל אירועי החברה הגבוהים ואשר הנסיכה יוג'יני אשת נפוליאון , ה"איט גירל" של המאה ה19 , לובשת בכל נשף את שמלות המותג.
אז מה עושה בגד ליפה? מה מושך אותנו לשלוח את היד למדף וירטואלי/פיזי לפריט? מה גורם לנו לרצות למשש בד על קולב? מהי אסתתיקה? זהו חלק מהחקירה שמנחה אותי בהוצאת הקולקציות , חקירה היסטורית ועתידית אשר מחייבת חיבור עדין בין השפעות היסטוריות של אופנה עלית , אמנות ותרבות לבין תחכום טכנולוגי ומינימליזם עכשווי שמטרתו ליצור את הפריט אשר מספר את הסיפור הנכון ולכל פרט בו יש סיבה ומקור.

מאחורי החיבור הקסום של הלקוחה עם הדגם עברו להם דפי סקיצות רבים שנספו במחזור כלשהוא , חקירת טרנדים , שמירה על גזרות מחויטות עם פרינססים מדויקים ובלי התפשרות על בדים איכותיים ושילובי צבעים מקוריים . הלקוחה של טוויסט היא אשה עם אומץ , שלא חוששת לגנוב את כל הפוקוס , שאוהבת לחלום בעיניים פתוחות , ששואפת ללבוש את הבגד הכי ייחודי באירוע .
2I5A8210
שלכן רחלי